פרויקטים

אנו מתמחים בפרויקטים בתחומים שונים:

מתח גבוה, חישוב כדאיות והעברה למניה במ"ג, חדרי מ"ג, הגנות ברקים ומניעתם.

מגרשי ספורט, פארקים ומגרשים מקצועיים בהתאם להנחיות המועצה לספורט.

מפעלי ייצור, תחנות דלק, מרכזים מסחריים ולוגיסטיים.

מבני משרדים, מסחר ותעשיה, מעבדות, חדרים נקיים, מתחמי תרבות וכיתות לימוד.

בתי ספר, מעונות יום ותעסוקה בהתאם למפרט משכ"ל ומשרד החינוך.

בתי מלון, בנייני דירות, בתים גבוהים ורבי קומות.

מערכות גילוי אש, חיזוי ותכנון מיגון קרינה ELF  ו RF.

התאמת הטענות רכבים במגדלי מגורים.

תכנון משרדים

בשלב תכנון ראשוני בד"כ אין בידי היזם את הנתונים הדרושים לחלוקה לקומות על כן התכנון צריך להיות גמיש ואפשרי לשינויים ועדכונים במהלך הבניה והאכלוס.

התכנון חייב להכיל תכנון עתידי בהתאם לדרישות היזם והתקדמות הטכנולוגית.

  • רוטשילד 26 באר שבע

פרויקט "רוטשילד 26", בלב ליבו של המרכז העירוני של באר שבע ובסמוך למסוף התחבורה הראשי של באר שבע, לקריית הממשלה ולמרכז ביג. הפרויקט מתאפיין ברמת תכנון מוקפדת ובעיצוב אדריכלי יוצא מן הכלל. הפרויקט מונה כ-22,000 משרדים, 8000 מקומות חנניה עילית וכ-2000 מ"ר מסחר (תומך משרדים).

  • פרויקט משרדים במודיעין כולל משרדי חברת דונה.

הפרויקט כלל שני מבנים בני 22 ו 19 אלף מטר, כולל קומת מסחר בקרקע וקומות משרדים, בפרויקט זה שימש המשרד גם כיועץ קרינה והטיפול כלל הוצאת אישור הקמה והפעלה של חדרי אנרגיה, שנאים מתח גבוה ומתח נמוך, חיזוי קרינה ומיגון קרינה.

תכנון מגורים

פרויקטי מגורים מתחלקים לתחומים שונים, בניה חדשה, בניה תמ"א הריסה הכוללת תאום העברת התשתיות הקיימות או פירוקן, תמ"א חיזוק אשר כולל השארת התשתיות אך באופן שיאפשר המשך מגורים במבנה במהלך הבניה, בנינים גבוהים ורבי קומות אשר ההנחיות מחמירות מאוד ברבי קומות מבחינת מערכות ופירים.

  • שי עגנון נתניה

פרויקט פינוי בינוי של כאלף יחידות דיור, מתבצע בשני שלבים, כולל תאומים רבים לפני הריסת המבנים, העברת עמודי חשמל, בזק וצנרת כבלים, העברת מוסדות באופן זמני וכד'

  • מקבץ מבני מגורים באפק.

פרויקט הכולל 13 מבני מגורים של חברת גיא ודורון לוי, כולל מבנים רגילים ורבי קומות, התכנון דרש תאום כבישים ועם מחלקות העירייה לצורך התאמת תכנון פנימי וכבישי שרות.

שירותים שלנו: 
בתים פרטיים
תמ"א 38 והתחדשות עירונית 
מבני מגורים ורבי קומות 

תכנון מסחר ותעשייה

תכנון ברמת מעטפת או מפורט בהתאם לדרישות המזמין, גמיש ככל האפשר לצורך ביצוע שינויים והתאמות ללקוחות עתידיים.

  • מפעל קורנית דיגיטל

מפעל קורנית דיגיטל בקריית גת, המפעל מתפרש על-פני כ-11 דונם, כ-6,800 מ"ר של שטחי ייצור, מעבדות פיתוח, מרכז שילוח לוגיסטי ומשרדים, התכנון של המפעל נעשה בדגש על קיימות ושימוש בשיטות ייצור ירוקות, חדשניות ומתקדמות.

  • מתחם קנאביס במושב קשת

מתחם הקנאביס במושב קשת משתרע על פני 32 דונם הכוללים בתוכם חוות גידול ומפעל לעיבוד מסחרי של הצמח, תכנון החשמל התאורה ותשתיות התקשורת, ביצוע מיגון בגדרות והתאמה לדרישות המיוחדות והרגישות של משטרת ישראל לאבטחת המתחם.

שירותים שלנו: 
מרכזיים לוגיסטיים
מבני מסחר ומשרדים 
מבני תעשייה וייצור 
מרפאות וחדרי ניתוח 
מעבדות  וייצור קנאביס 

תכנון מבני ציבור

       מבני ציבור מבוצעים באדריכלות מיוחדת ע"פ תפיסת האדריכל והרשות, עם הגבלות על מיקום ריכוזים ושמירה על הנחיות קרינה למורות מהמקובל, ברוב המבנים התכנון כולל אפשרות להרחבה עתידית והתכנון לוקח זאת בחשבון.

       

  • מרכז מבקרים ומקדש Ridván Garden

תכנון מתחם מרשים של הדת הבהאית, המתחם כולל 58 דונם של גנים פורחים ובליבם מבנה מרכזי של כ-3,000 מ"ר בצורת כוכב ענק, הפרויקט נדרשנו לתכנן מחוץ למסגרת, הלקוח מבקש תכנון שיענה על דרישות החוקים בישראל אך יענה על דרישות ספציפיות ויחזיק מעמד 500 שנה.

מתקן הארקת כולל רכיבים גמישים לחיבור בין הארקת ברקים על הגג וחלקי המתכת מעל 20 אלף גופי תאורה נשלטים, לוחות חשמל ומעגלים עם גיבוי כפול.

  • שוק תלפיות חיפה.

תכנון של מבנה ישן רובו לשימור, התכנון כלל העברה של הסוחרים לקומה זמנית וכעת מבצע התכנון של הקומה הסופית, במהלך התכנון נתקלנו בבעיות השתלטות על שטחים והיה צורך לבצע תאומים רבים עם חברת החשמל לצורך העברת המונים ליד חדר השניים וביטול מאות קווים זמניים שבוצעו לאורך השנים.

שירותים שלנו: 
מוסדות חינוך 
גני ילדים
תחנות דלק
בתי אבות 
מוסדות דת 
מתחמי ספורט ופארקים 

דילוג לתוכן